назад головна

1
1

Чому ТМ SmaCom?

Продукція ТМ SmaCom - це широкий асортимент європейської якості, комфортність в приготуванні й незмінний смак домашньої кухні! В рецептурі напівфабрикатів ТМ SmaCom використовуються тільки натуральні інгредієнти. Ведеться суворий контроль за виробничо-технологічним процесом та сировиною, що поступає на завод.

2
2

Абсолютна якість

Продукція ТМ SmaCom випускається на ультрасучасному європейському виробництві за інноваційними технологіями. Ретельний щосекундний контроль - від надходження сировини на виробництво до готового продукту дозволяє гарантувати високу якість, а сертифікати ISO підтверджують світову якість та екологічну безпеку напівфабрикатів. Суворе дотримання всіх правил, норм і стандартів дозволяють говорити про досконалість продукції.

3
3

Справжній смак

Продукція ТМ SmaCom виготовляється тільки з натуральної свіжої сировини, яка поставляється з екологічночистих регіонів і тестується висококваліфікованими професіоналами в сучасних лабораторіях на санітарно-гігієнічні та мікробіологічні показники, ГМО. Виробництво продукції здійснюється в Полтавській області, однією з найбільш безпечних, з точки зору екології регіонів України. У приготуванні напівфабрикатів використовується вивірена рецептура з точним дотриманням пропорцій. Тому продукція має по-справжньому домашній смак.

4
4

Інновації

З моменту виходу на ринок ТМ SmaCom активно впроваджує та реалізує інноваційну систему в усьому: в якості, смаку, виробництві - інновації з незмінно високим рівнем. Ми впевнені, що тільки рух вперед дозволить досягти нам нових вершин. Марка створена для тих, хто прагне до кращого.

5
5

Європейська якість

ТМ SmaCom відпочатку взяла курс на європейський рівень виробництва: починаючи від проекту заводу та обладнання провідних виробників до реалізації продукції кращих технологічних трендів Європи. Європейський рівень ТМ SmaCom підтверджений міжнародним стандартом якості ISO 9001:2001

6
6

Безпека

Безпека продукції ТМ SmaCom підтверджена міжнародним сертифікатом безпеки харчування ISO 22000:2005. На виробництві впроваджено НАССР - міжнародна система управління безпекою підприємства. Максимальна автоматизація виробничого процесу, надсучасне обладнання, суворий контроль та сертифікована лабораторія гарантують безпеку продукту.

7
7

Комфортність приготування

Сучасний динамічний ритм життя диктує свої закони і в ньому все складніше знайти час на приготуванні їжі. Продукція ТМ SmaCom є ідеальним рішенням для тих, у кого немає часу на готування, але хто любить вживати по-справжньому апетитну, смачну їжу. Приготувати напівфабрикати ТМ SmaCom просто, швидко та зручно, без зайвих тимчасових та енергетичних витрат, а смак при цьому досконалий.

8
8

Широкий асортимент

ТМ SmaCom пропонує Вам багату асортиментну лінійку напівфабрикатів на всі випадки життя й на всі смаки. Пельмені, вареники, млинці, котлети і страви з м'ясного фаршу, голубці, страви з рубленого м'яса - все це створено, щоб максимально задовольнити найвимогливіших гурманів. Кожен вид продукції виготовляється у відповідності з традиційною рецептурою під невсипущим контролем професіоналів. Обираючи продукцію ТМ SmaCom, Ви можете бути впевнені, що завжди знайдете собі страву до смаку. Продукти ТМ SmaCom доречні як до повсякденного, так і до святкового столу.

ТОВ «Пирятинський делікатес» у 2010 році вводить в експлуатацію завод з виробництва заморожених напівфабрикатів ТМ SmaCom. Багатомільйонний проект втілив у собі ідею забезпечити виробництво продуктів найвищої якості.
детальніше

Основні переваги співпраці
з ТОВ «Пирятинський делікатес»:
 • якість наданої продукції;
 • надійність і стабільність Компанії;
 • програма лояльності для партнерів;
 • широкий асортимент продукції;
 • надання холодильного обладнання;
 • відповідальність у виконанні замовлення;
 • своєчасна поставка продукції;
 • надання всієї необхідної інформації щодо продукту;
 • можливість проведення дегустацій, тренінгів для торгової команди;
 • допомога при входженні у локальні мережі;
 • маркетингова та рекламна підтримка в просуванні бренду.
детальніше
Ми готові до співпраці з дистриб'юторами та виробництва продукції під торговою маркою замовника (Private Label)

ТОВ «Пирятинський делікатес» 37050, Україна, Полтавська обл.,
Пирятинський район, с. Дейманівка,
вул. Наглого Марка, 46.
(053-58) 3-33-17
(053-58) 3-33-09
0 800 500 586
0 800 500 586
Гаряча лінія
Дзвінки з номерів фіксованого зв'язку не тарифікуються, дзвінки з номерів операторів мобільного зв'язку - згідно з чинними тарифами.